w mediach

Niskomocowe czujniki
dalekiego zasięgu

Produkty SEZO otrzymały certyfikat szwedzkiej firmy applio.tech

 

 

“Certyfikowane produkty
Certyfikowany program Applio Certified gwarantuje nie tylko, że urządzenie może komunikować się z systemem, ale także, że zakodowany ładunek z czujnika jest prawidłowo dekodowany i zapisywany w Influx.

Kiedy urządzenie zostało certyfikowane, automatycznie pojawi się na ekranie “Dodaj urządzenie” i może być dodane do profilu Applio Free.”

 

SEZO chce wstrząsnąć rynkiem IoT!

 

“Rynek IoT stale się rozwija, jest otwarty na integrację i wszelkiego rodzaju współpracę. Aby firma z branży realistycznie myślała o sukcesie, musi brać pod uwagę nie tylko dostępność swoich produktów, ich wzornictwo, unikalne propozycje wartości i rzeczywiste korzyści z posiadania ich w domu. Sukces wynika również z otwartości danych rozwiązań na współpracę z urządzeniami innych firm. Warto być cały czas na bieżąco, śledzić zmiany na rynku i uważnie obserwować zachowania klientów”.

Krystian Bergmann, Growth Director FIBARO

SEZO – Spring ’20 Poland ScaleUp Accelerator Program

 

 

PPNT – Pomorski Park Technologiczny w Gdyni

SEZO ma to szczęście, że znajduje się na terenie Parku Technologicznego.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny jest największym centrum organizacji działających na styku biznesu, nauki i technologii.

 

 

Bisnode

 

 

POZNAJ SEZO A1L

Chcesz podzielić się informacją o SEZO A1L z CTO swojej firmy?
Wyślij link do tej strony lub prześlij broszurę w formacie PDF – do pobrania poniżej.

Przykłady Zastosowań

ZARZĄDZANIE OBIEKTAMI

SEZO A1L zwiększa bezpieczeństwo rafinerii i firm zajmujących się produkcją chemiczną.

Kierownicy zakładów wykorzystują urządzenie SEZO A1L do pomiaru wstrząsów i ruchów krytycznych komponentów i maszyn zakładu, dzięki wbudowanemu akcelerometrowi.

Urządzenie może być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta – umożliwia ono bowiem konfigurację progów alarmowych wszystkich mierzonych parametrów (takich jak temperatura, wilgotność, światło, jakość powietrza, a także natężenie akustyczne).

Urządzenie może wysyłać dane do platformy Orange Live Objects poprzez LoRaWAN.

INSTYTUCJE PUBLICZNE

SEZO A1L sprawia, że instytucje publiczne są bardziej komfortowe i efektywne.

Obiekty publiczne, takie jak biblioteki, muzea czy ratusze wykorzystują możliwości SEZO A1L, takie jak monitorowanie temperatury, wilgotności, poziomu hałasu i oświetlenia, aby uczynić przestrzeń bardziej komfortową i wydajną. Progi dla mierzonych parametrów mogą być ustawiane indywidualnie poprzez wbudowaną konfigurację progów alarmowych.

Zintegrowany akcelerometr umożliwia pomiar wstrząsów i/lub ruchów (np. obiektów takich jak drzwi lub elementy wystawowe) i może potencjalnie skrócić czas reakcji ochrony obiektu (znaczna przewaga w stosunku do tradycyjnego monitoringu).

Urządzenie jest w stanie wysyłać dane do platformy Orange Live Objects poprzez LoRaWAN.

PLACÓWKI SZKOLNE

SEZO A1L sprawia, że szkoły staną się bezpieczniejszym miejscem dla dzieci i pracowników.

Kierownictwo szkoły wykorzystuje SEZO A1L, aby wykryć i zapobiec narażeniu na unoszenie się pyłu na terenach przyszkolnych, a tym samym czynią szkołę bezpieczniejszym miejscem zarówno dla dzieci, jak i dla personelu. SEZO A1L mierzy natężenie cząstek stałych takich jak PM10, PM2.5 i PM1.

Urządzenie jest zasilane AC 230V, dzięki czemu może być wygodnie użytkowane w różnych miejscach poprzez podłączenie do zwykłego gniazdka elektrycznego.

Urządzenie jest w stanie przesyłać dane za pośrednictwem LoRaWAN do platformy Orange Live Objects.

PRZEMYSŁOWE ZAKŁADY PRODUKCYJNE

SEZO A1L usprawnia procesy bezpieczeństwa w przemysłowych zakładach produkcyjnych.

Urządzenie jest w stanie wysyłać dane do platformy Orange Live Objects za pośrednictwem LoRaWAN i pobiera z otoczenia takie dane jak poziom zapylenia (PM1 / PM2.5 / PM10) czy poziom dźwięku. Urządzenie SEZO A1L jest zasilane napięciem AC 230V.

Urządzenie posiada zintegrowany czujnik PIR (podczerwieni), dzięki czemu może wykrywać obecność ludzi (np. dzięki czujnikom światła). Jest również wykorzystywane jako funkcja alarmowa, konfigurowana indywidualnie przez użytkownika. Czujki PIR są powszechnie stosowane w systemach alarmowych i automatycznych systemach oświetlenia.

Urządzenie posiada konfigurację progu alarmowego dla wszystkich mierzonych parametrów.

Skontaktuj się z nami w celu stworzenia systemu spersonalizowanego pod kątem Twoich wymagań. Chętnie udzielimy wsparcia od fazy koncepcyjnej do wdrożenia Twojego systemu.

Nasi inżynierowie posiadają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów EMC – możesz mieć pewność, że testowane  urządzenie jest zgodne z normami EMC.

info@sezo.pl

aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia, Polska

+48 58 663 10 10

Napisz do nas

Polityka prywatności SEZO

* wymagane

Copyright © 2024 SEZO Sp. z o.o.

Jakość powietrza - Trójmiasto i okolica

Dashboard Gdynia

Dashboard Reda

SEZO IoT solutions
SEZO sp. z o.o.  realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
Polish Agency for Enterprise Development
Poland ScaleUp Hardware & IoT Accelerator Program — Brinc
EU funds - SEZO Poland
Space3ac acceleration program - SEZO Poland
Brinc Accelerator - SEZO Poland
KPT ScaleUP - SEZO Poland